Powietrze bez śmieci

„Rodzice i dzieci – powietrze bez śmieci”

24 stycznia odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Zamościu wraz ze swoim pedagogiem Panią Alicją Pikuta. Wiktoria Gołębiowska, Wiktoria Wielgusiak i Filip Pluta fantastycznie przekazali swoim młodszym kolegom wiedzę o znaczeniu czystego powietrza dla naszego zdrowia i jak możemy przyczynić się do polepszenia  jakości powietrza którym oddychamy.

Celem kampanii była edukacja – czym jest smog, jak mu zapobiegać, ale też jak funkcjonować, kiedy już jest. Za ciekawe przedstawienie tematu naszym przedszkolakom bardzo dziękujemy i zapraszamy do oddawania głosu w kampanii edukacyjnej PGNiG na Szkołę Podstawową nr 10 gdzie do wygrania jest realizacja Naukowej Stacji Zabaw na terenie szkoły.