Zajęcie otwarte dla rodziców

Dnia 30.05.2018r. odbyło zajęcie otwarte dla rodziców, prowadzone przez nauczycielkę Małgorzatę Bucior.

Celem zajęć było rozwijanie umiejętności liczenia w zakresie pięciu, kształtowanie umiejętności nazywania mieszkańców łąki oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej dzieci

z rodzicami.

Dzieci w czasie różnorodnych zabaw wykazywały się prawidłowym przeliczaniem liczmanów oraz nazywaniem i rozpoznawaniem owadów i zwierząt zamieszkujących łąkę. Wiele radości sprawiły dzieciom wspólne zabawy ruchowe z mamami oraz babciami. Dzieci z zainteresowaniem oglądały prezentację multimedialną „Łąka i jej mieszkańcy”  wskazując prawidłową odpowiedź zagadki.

Z dużym zaangażowaniem dzieci wspólnie z mamami i babciami wykonały pracę plastyczną – „Kolorowego motyla”.

Ten dzień przyniósł wszystkim wiele przyjemności, zabawy z mamami i babciami sprawiły, że na każdej twarzy pojawiał się cały czas uśmiech.

Pani Małgosia dziękuje mamom i babciom za przybycie na zajęcie.