Wycieczka do „Magicznych Ogrodów”

Dnia 24.05.2018 r. dzieci z grupy V  wraz z paniami wychowawczyniami: A. Makowską, M. Budzińską, oraz paniami: R. Leluch, M. Chwała wyjechały na wycieczkę do Tematycznego Parku Rodzinnego „Magiczne Ogrody” w Janowcu. Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe z animatorem.  Już na dziedzińcu przywitały nas  olbrzymie futrzane Krasnoludy -strażnicy ogrodu. Nasz przewodnik poprowadził nas alejką wzdłuż zieleni tysięcy pachnących kwiatów, szumiących wodospadów i strumieni.   W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami, Robanki, śpiewający skrzat i  mruczące drzewa. Wycieczka do „Magicznych Ogrodów” była dla wszystkich uczestników wspaniałą przygodą.