Wycieczka do Drukarni Attyla.

W środę  14 marca korzystając z uprzejmości właściciela Drukarni Pana Jacka K. odwiedziliśmy Drukarnię Attyla. Wycieczka odbyła się w ramach projektu edukacyjnego „Czym jest książka” realizowanego w naszej grupie. Dzieci po raz pierwszy mogły zobaczyć profesjonalne maszyny, wielkie urządzenia drukarskie. Wszyscy z zaciekawieniem słuchaliśmy i oglądaliśmy to co prezentowali nam pracownicy na poszczególnych maszynach i urządzeniach. Obserwowaliśmy proces tworzenia zeszytów, rozcinania papieru oraz składania opakowań. Widzieliśmy jak sklejane są zeszyty i jak przygotowuje się okładki.

Na koniec wycieczki czekała nas miła niespodzianka. Każdy przedszkolak na pamiątkę wizyty w Drukarni otrzymał zeszyt ze swoim imieniem i drobne upominki.

Bardzo dziękujemy właścicielom i pracownikom Drukarni Attyla