Święto Niepodległości

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W naszym przedszkolu uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny,  wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też w listopadzie odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w wykonaniu dzieci z grupy III. Przedstawienie zostało przygotowane w ramach działalności koła recytatorskiego – Zabawy z poezją. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście. Dzięki udziałowi w takich  uroczystościach  przedszkolaki  kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.