Podaruj Prezent

Akcja „Podaruj Prezent” została przeprowadzona w naszym przedszkolu przez nauczycielkę Małgorzatę Bucior i Monikę Budzińską z okazji Dnia Dziecka – z myślą o dzieciach, które tego dnia powinny być szczęśliwe i uśmiechnięte.

Możliwość sprawienia radości dzieciom to uczucie równie piękne jak i miłe. Pragnęłyśmy, aby na twarzach wszystkich dzieci pojawił się uśmiech, by dzień ten był radosny i pełen miłych niespodzianek.

Akcja cieszyła się dużą popularnością, zostały zebrane między innymi słodycze, artykuły papiernicze, środki czystości i higieny osobistej. Zebrane dary wraz życzeniami dla dzieci zostały przekazane do Domu Dziecka w Zamościu.

Kochani Rodzice, cieszymy się, że wspólnie z nami uczycie dzieci wrażliwości i i dobroci  oraz dzielenia się z innymi.

Koordynatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim rodzicom oraz dzieciom za wsparcie i zaangażowanie się w czynienie dobra na rzecz innych.