Pierwsze dni w przedszkolu

Jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami. Poznajemy siebie nawzajem, nowe dzieci,  nowe środowisko. Uczymy się wszystkiego przez zabawę i doświadczanie. Mamy przy tym dużo radości i zabawy, chociaż zdarzają się też łzy, ale jest z nami Pani Ula i Pani Marta, one przytulą, otrą łzę i zawsze znajdą sposób żeby poprawić humor.

Naukę  zaczęliśmy od jazdy pociągiem;) – codziennie dojeżdżamy nim do toalety, tam myjemy rączki  przed posiłkiem, czy do szatni kiedy wybieramy się na spacer lub plac zabaw.

Jesteśmy małymi artystami. Często malujemy, rysujemy i lepimy.  Lubimy poznawać świat  wszystkimi zmysłami. Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach dzięki, którym zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenia.