Oddział VI

Zabawy andrzejkowe

30 listopada, jak co roku, w gr.VI odbyły się zabawy andrzejkowe. Nasze przedszkolaki uczestniczyły w zabawach i wróżbach, nie zabrakło również zabaw tanecznych oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców dzieci.

Światowy Dzień Misia

25 listopada br. przedszkolaki z grupy VI obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zagadki i misiowe tańce. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Odwiedził nas Święty Mikołaj

4 grudnia w naszej grupie był dniem oczekiwania na Św. Mikołaja, który w tym roku nie mógł nas odwiedzić, ale zostawił list i upominki dla dzieci. W liście obiecał, że jak tylko będzie mógł przyjechać, odwiedzi nas osobiście 🙂