Nie Pal Śmieci

W ramach akcji „Nie pal śmieci” dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym, który w I etapie odbył się w naszej placówce, gdzie zostały wybrane komisyjnie 3 najładniejsze prace. W etapie II- prace zostały przewiezione do Urzędu Miasta Zamość, pozostałe prace zostały wywieszone w holu przedszkolnym, a ich autorzy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Do Urzędu Miasta Zamość wpłynęło 50 prac, z których wyłonione zostały najlepsze. Wśród nich były prace naszych wychowanków. Dla wszystkich autorów prac przygotowano nagrody za uczestnictwo w konkursie.

Nagrodę za zajęcie II miejsca ex aequo otrzymały – Milena Bojar z grupy III (praca przygotowana pod kierunkiem nauczycielki  Ireny Jurkowskiej), Maria Flis z grupy IV (praca przygotowana pod kierunkiem nauczycielki  Iwony Gajewskiej).

Wyróżnienie otrzymał- Jakub Kozyra z grupy VI  (praca przygotowana pod kierunkiem nauczycielki Marty Iwanickiej.

Gratulujemy.

BRAWO !!!