Mikołaj

Wizyta Mikołaja w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki z ochotą uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa.

„Tego dnia” dzieci już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały Mikołaja, zadając ciągle te same pytania: Czy dzisiaj przyjdzie św. Mikołaj? o której będzie Mikołaj? 6 grudnia, w naszej Grupie pojawił się długo oczekiwany gość – ukochany św. Mikołaj. Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt swoją obecnością. Mikołaj wszystkie dzieci obdarował wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.