Konkurs recytatorski „Polska Nasza Ojczyzna”

Dnia 12 października 2020r. w grupie III  odbył się konkurs recytatorski pt. „Polska Nasza Ojczyzna” , zorganizowany przez wychowawczynie Małgorzatę Bucior i Monikę Budzińską. Celem konkursu było krzewienie wśród dzieci postaw patriotycznych, budzenie świadomości narodowej poprzez nabywanie przekonania, że jesteśmy Polakami, urodziliśmy się w Polsce, mówimy po polsku, naszą Ojczyzną jest Polska. Podczas konkursu wszyscy uroczyście śpiewali Hymn Polski. W konkursie udział wzięło sześcioro dzieci: Alicja Dygulska, Luiza Kaszuba, Paweł Wiśniewski, Róża Gołofit, Lena Brańka, Helena Buczak.  Uczestnicy recytowali wybrany przez siebie wiersz. Poziom, jaki zaprezentowały dzieci był bardzo wysoki. Wszystkim uczestnikom konkursu Pani dyrektor Anna Kowalska Ćwik  wręczyła  dyplomy uczestnictwa oraz  upominki.

Gratulujemy