Konkurs plastyczny „Przyjaciel Miś”

W listopadzie dzieci z naszego przedszkola i przedszkola nr 15 oraz 10 brały udział w konkursie plastycznym pt.” Przyjaciel Miś”, który zorganizowany został w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. Podsumowanie konkursu odbyło się w poniedziałek 25 listopada w dniu „urodzin” sympatycznego bohatera książek, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi. Wyeksponowane zostały w holu przedszkola i tworzyły piękną dekorację nie tylko podczas uroczystości Światowego Dnia Pluszowego Misia. Uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Gratulujemy im pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia.

Uczestnicy z naszego przedszkola: Marcelina Drączkowska, Emilia Galant, Zuzanna Łygan, Anna Radzik, Paulina Firlej, Julia Dygulska, Dawid Wojtiuk, Zuzanna Pietrzniak, Weronika Bazylak, Maria Stachnik.