Konkurs plastyczny Helen Doron „Tedy Bear”

Konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Helen Doron „Tedy Bear”- ulubiona postać

W sobotę 9 grudnia br. w Centrum Helen Doron odbyły się Warsztaty czekoladowo-mikołajkowe. Główną atrakcją sobotniego spotkania było wręczenie nagród dla dzieci, które przygotowały prace plastyczne w organizowanym konkursie z okazji Międzynarodowego Dnia Misia.

Z naszej grupy w konkursie brały udział:

Milena Bojar- wyróżnienie

Julia Kuryło

Marcel Nizio

Hubert Józefko

Miłosz Mazur

Alicja Kostrubiec- wyróżnienie

Diana Klimska

Nikola Zygmunt –nagroda główna

Po wręczeniu nagród i spotkaniu z niesamowitym Gościem – Mikołajem, dzieci przystąpiły do przygotowania świątecznych dekoracji. Wspólnie z rodzicami wykonały: choinki, bałwanki, mikołaje i gwiazdki, które upiększą w tegoroczne Święta domy. W ten ponury dzień nie zabrakło czegoś dla osłody podniebienia. Czekoladowa fontanna pozytywnie wpłynęła na nasze nastroje i naładowała wszystkich pozytywną energią do przygotowania świątecznych pierników. Samodzielne dekorowanie pierników sprawiło wiele frajdy i radości, a dodatkowo zapakowane, stanowiły małe świąteczne upominki, jakie przygotowały dla siebie dzieci.