Kolorowy świat zwierząt

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W piątek 15 grudnia 2017r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystym podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kolorowy świat zwierząt” organizowanym przez Zamojski Ogród Zoologiczny.

416 uczestników w piękny i barwny sposób przedstawiło mieszkańców ZOO.

Prace  nadesłano z 22 placówek edukacyjnych i dostarczono w postaci prac indywidualnych. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujących autorów naszego przedszkola:

Miejsce III Alicja Kostrubiec  – grupa III (praca przygotowana pod kierunkiem nauczycielki Ireny Jurkowskiej),

Wyróżnienie Liliana Bodys – grupa IV(praca przygotowana pod kierunkiem nauczycielki Beaty Dołby)

Nagroda specjalne sponsora – Sklepu  Plastyczno-Papierniczego Art Creative: Maria Flis-grupa IV (praca przygotowana pod kierunkiem nauczycielki Beaty Dołby)

Gratulujemy dziewczynkom, życzymy kolejnych sukcesów.