I Festiwal Dziecięcej Piosenki Karnawałowej

24 stycznia 2018r. odbył się w przedszkolu bal karnawałowy, podczas którego po raz pierwszy odbył się dziecięcy festiwal piosenki karnawałowej, przygotowany i prowadzony przez nauczycielki Iwonę Gajewską i Monikę Budzińską. Dzieci zaśpiewały piosenki związane z tematyką karnawałową.  Przed publicznością zaprezentowały się dzieci z sześciu grup, były to: Antonina Burcon, Emilia Galant, Zofia Flis, Nikola Zygmunt, Alicja Kostrubiec, Julia Dygulska, Julia Kuryło, Przemysław Lewandowski, Anna Magryta, Anna Radzik, Emilia Małysz, Hanna Żuk, Julia Jabłońska, Iga Barczyńska, Eliza Zając oraz  Karol Przyczyna. Uczestnicy festiwalu zostali nagrodzeni gromkimi brawami, otrzymali także dyplomy i upominki.