Festiwal piosenki ,,Złota polska jesień”

25 października odbył się w przedszkolu Festiwal Piosenki „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”, którego organizatorem była Pani Iwona Gajewska. Jego celem jest przede wszystkim popularyzowanie śpiewania wśród dzieci, kształtowanie umiejętności wokalnych.  Dzieci mogły uzewnętrznić swoje talenty muzyczne na scenie przed  zgromadzoną publicznością.Uczestnicy festiwalu mieli możliwość prezentacji utworów o tematyce jesiennej oraz sprawdzenia samych siebie w nowej roli – artysty scenicznego. Z każdej grupy zaśpiewały solistki :

Grupa I- Felicja Chmielewska, Lena Kmieć

Grupa II- Hanna Szybiak

Grupa III- Zuzanna Kłos

Grupa IV – Antonina Burcon

Grupa V- Lena  Kaszuba

Grupa VI- Angelika Machałek , Amelia Strzyżewska

Uczestnicy Festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy dzieciom wspaniałego występu . Cieszymy się , że nasze przedszkolaki bez tremy potrafią zaprezentować swoje talenty muzyczne.