EduFama

21 września 2018r. przedszkolaki z gr. V i VI razem ze swoimi paniami, uczestniczyły w wycieczce do EduFamy w Sitańcu. Głównym celem wycieczki było powitanie nowej pory roku – jesieni. Podczas pobytu w Edufarmie, dzieci wzięły udział w wielu zabawach ruchowych i muzycznych na świeżym powietrzu, mogły także sprawdzić swoje umiejętności i sprawność podczas konkurencji sportowych oraz zabaw z chustą animacyjną. Nasze przedszkolaki uczestniczyły również w warsztatach kreatywnych, podczas których wykonywały stworki z materiału przyrodniczego, jesienne lampiony oraz sylwety Pani jesieni, które aktualnie zdobią kąciki przyrody w salach. Korzystając z uprzejmości właścicielki, dzieci obejrzały konie i króliki zamieszkujące gospodarstwo. Na koniec pobytu w EduFarmie, wszyscy spotkali się przy ognisku, przy którym zajadali się pyszną, świeżo upieczoną kiełbaską.