Dzień Niepodległości

W dniu 14 listopada grupa V została zaproszona do Szkoły Podstawowej nr 7 im. A. Mickiewicza w Zamościu na uroczyste obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas uroczystości nasze przedszkolaki zaprezentowały się na scenie, recytując wiersze o tematyce patriotycznej.

Nasze przedszkolaki z wielką uwagą obejrzały montaż słowno – muzyczny pt.: „Pociąg do wolności”, w wykonaniu uczniów szkoły. Artyści zabrali widzów w podróż opowiadającą koleje losów Ojczyzny. Pociąg wyruszył ze stacji „Niewola”  do stacji docelowej „Wolność” .  Piękna recytacja, stroje dopasowane do tematyki, prezentacja multimedialna oraz dekoracja wprowadziły publiczność w podniosły nastrój. Wyjątkowym atutem była piękna oprawa muzyczna w wykonaniu solistek i Chóru „Forte”.

Na sali panowała podniosła atmosfera, z powagą i dumą wszyscy śpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”.