Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca odbył się w naszym Przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji zaproszeni zostali animatorzy, którzy prowadzili dla dzieci zabawy. Były zabawy sportowe: strzelanie z łuku do tarczy, rzucanie woreczkami do celu, rzucanie kółkami na paliki, odbijanie piłki paletkami. Dzieci miały okazję stworzyć własnoręcznie broszki, wybierając dowolny obrazek, kolorując go, wycinając i w specjalnej maszynce powstawała broszka. Dla każdego dziecka animatorzy tworzyli z balonów różne kształty. Był również słodki poczęstunek – wata cukrowa. Dzieci miały okazję potańczyć przy muzyce oraz popuszczać bańki mydlane. W sali na dzieci czekało przyjęcie, pełne słodkich i słonych przekąsek. Dzień był dla dzieci pełny wrażeń i niespodzianek.