Centrum Stomatologii Estetycznej

Z wizytą w Centrum Stomatologii Estetycznej „Multimed” W ramach kształtowania nawyków prozdrowotnych, wybraliśmy się do centrum stomatologii estetycznej „Multimed”. Celem wycieczki było uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby, higienę jamy ustnej jak również przestrzegania zdrowej diety. Pani asystentka stomatologiczna przyjęła nas bardzo serdecznie. Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe. Pan doktor z niezwykłą serdecznością skontrolował zęby odważnych przedszkolaków. Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą w gabinecie lekarskim. Mam nadzieję, ze będą go systematycznie odwiedzały w ramach wizyt kontrolnych oraz pozbędą się lęku z tym związanego. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały dyplomy zdrowego uśmiechu oraz drobny upominek.