Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy,   policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Muzyka porywała wszystkie dzieci do tańca, w chwilach odpoczynku wspólnie częstowały się ulubionymi słodkościami. Przedszkolaki ten dzień spędziły w miłej i bajkowej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzieciom pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.