„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają
Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla Was mają”

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest  historia narodzenia Pana Jezusa.

20 grudnia przedszkolaki z grupy VI wystawiły jasełka pt. „Maleńka Miłość” dla rodziców. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Dzieci wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie oraz Królowie.

Znane kolędy i  pastorałki oraz piękne życzenia wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.